Household Hazardous Waste Household Disposal Locations Wastemobile Business Hazardous Waste Hazardous Waste Directory Industrial Materials Exchange (IMEX) Financial Help Report a Violator
Hazardous & Toxic Chemicals Natural Landscaping & Pesticides Floods EnviroStars Policy Young Children & Families Choose Safer Household Products Resources for Schools
Library Publications
Spanish Vietnamese Russian Somali Chinese Korean Ukrainian Other Languages

Hazardous Waste Information in Multiple Languages

Home >> Hazardous Waste Information in Multiple Languages >> Ukrainian

tamil

Захистіть вашу сім`ю від токсичних хімічних речовин, скористайтесь цими простими ідеями. Уникайте продуктів з маркуванням НЕБЕЗПЕКА або ОТРУТА. Містить рецепти для виготовлення безпечних очисників для підлоги, печі, дренажу, туалетів.
Ці зображення допомагають нам проводити семінар «Прибирання з обережністю». Семінар допомагає прибиральницям офісних та житлових приміщень виконувати роботу більш безпечно. Вони вчаться вибирати більш безпечні засоби для чищення та користуватися засобами захисту.
What to do with unwanted household hazardous products (Ukrainian)
Описує продукти для господарства, що мають бути утилізовані як небезпечні відходи, з фото продуктів, з вказаними місцями для утилізації, та контактною інформацією, куди ви могли б звернутись для отримання додаткової інформації або у випадку виникнення питань.
+ Дивитися всі документи